Nowa pustelnia i prace budowlane pod Krzyżem

Drodzy przyjaciele Góry Krzyża i Domu Rekolekcyjnego św. Jana Pawła II oraz czciciele św. Charbela. Pragnę się podzielić z Wami wielką radością, że trwają prace budowlane zmierzające do postawienia drugiej pustelni. Pomysł dojrzewał już kilka lat, a ostatnio jest coraz większe zapotrzebowanie na taki rodzaj rekolekcji. Św. Charbel, bo jemu będzie dedykowana nowa pustelnia sam się zatroszczył o darczyńczę, który ufundował drewniany domek. Po naszej stronie jest przygotowanie fundamentu i przygotowanie potrzebnych przyłączy. Udało nam się już wylać fundament i doprowadzić prąd i wodę oraz kanalizację.

Drugą inwestycją, którą chcielibyśmy zakończyć do września jest ołtarz polowy pod Krzyżem. By zakończyć prace trzeba obkleić mur kamieniem – łupkiem naturalnym i założyć kostkę. Jeśli ktoś zna się na takiej pracy i chciałby wesprzeć to dzieło swoją pracą jako wolontariusz proszę o kontakt pod nr tel. 536833622.

Oprócz tego chcielibyśmy dokończyć budowę schodów, które jednocześnie zabezpieczą wzgórze przed wymywaniem.

Wszystkie te prace dokonują się dzięki Opatrzności i ofiarom składanym przez rekolektantów oraz innych ofiarodawców. Kto chciałby wesprzeć materialnie te dzieła można tego dokonać wpłacając ofiary na konto: 28 1090 1128 0000 0000 1206 2556

Za wszelką pomoc: Bóg zapłać. Darczyńców ogarniamy modlitwą.

Reklama