Dom Rekolekcyjny w najbliższych dniach

Dużo ostatnio dzieje się na naszych oczach. Niektórzy wokół nas ulegają wręcz rozpaczy, gdy kruszą się dające pozorne oparcie i poczucie pewności siebie podpory, które wydawało się, że nigdy nie runą…Nie zapominajmy o naszym powołaniu i nadziei…Może wszystko dzieje się po to, byśmy mogli doświadczyć, że JEDYNYM, w Którym możemy szukać ratunku jest NAJWYŻSZY.

O Przedziwna i Niepojęta Trójco daj nam i naszym zagubionym braciom i siostrom znaleźć drogę powrotu do CIEBIE – NIESKOŃCZONEJ MIŁOŚCI… Bo bez Ciebie żaden człowiek nie rozumie sensu i wartości swojego życia i życia drugiego, zwłaszcza, gdy jest ono naznaczone krzyżem cierpienia. Daj nam trwać w wierności Ewangelii i być prawdziwym Kościołem Jezusa Chrystusa a nie jego imitacją…Ześlij na nas ogień Świętego Ducha niech nas wypala i oczyszcza. Amen

Kochani w związku z tym, że wokół nas wielu ludzi choruje i ja sam zmagam się z infekcją do odwołanie nie będzie żadnych spotkań w Domu Rekolekcyjnym. Co za tym idzie nie odbędą się najbliższe dwie sesje rekolekcyjne zaplanowane na listopad. Proszę byśmy wszyscy trwali na modlitwie, a ja gdy tylko siły mi na to pozwolą podam możliwość dalszego korzystania z posługi duchowej.

Wszystkim Wam błogosławię +

ks. Marcin

Reklama