Jak pozwolić Bogu kształtować serce w „trzeźwiejącym ciele”? – rekolekcje dla osób uzależnionych

20 – 22 marca 2020 – Jak pozwolić Bogu kształtować serce w „trzeźwiejącym ciele”? – rekolekcje dla osób uzależnionych 

Nową propozycją naszego domu jest również sesja dla osób uzależnionych. Walka o wolność od nałogu to nie tylko własna praca nad sobą, ale również przede wszystkich zwrócenie się do Boga o pomoc. Jak mądrze w myśl monastycznej zasady „ora et labora” walczyć o swoją wolność przybliżą konferencje prowadzone przez księdza i psychologa.

Na rekolekcjach będzie liturgia godzin, Adoracja, Eucharystia, konferencje o tematyce duchowej oraz czas na indywidualne spotkania i spowiedź. Miejsce sprzyja osobistej kontemplacji, indywidualnym spacerom, które pomagają odkrywać piękno Bożego stworzenia.  W czasie naszych rekolekcji jemy według wskazań św. Hildegardy.

Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Wiśniewski i Jacek Gorzelanny – psycholog od lat zajmujący się terapią osób uzależnionych. Rozpoczną się one w piątek o godz. 17.30, a zakończą w niedzielę ok. 13.00. Koszt udziału w rekolekcjach wynosi 180 zł (nocleg, wyżywienie). Zgłoszenia do 15 marca (ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń) najlepiej na mail: marwi500@poczta.onet.pl lub tel. tel. 536 833 622  ( od środy do soboty w godz. 9-19; może być sms). Ostatecznym potwierdzeniem udziału będzie wpłata w wysokości 50 zł na konto: 28 1090 1128 0000 0000 1206 2556 z dopiskiem „trzeźwość”. Bardzo prosimy o odpowiedzialne zgłaszanie się na sesje i ewentualną szybką informację w przypadku rezygnacji, gdyż nasz dom jest kameralny i każde zablokowane miejsce może komuś drugiemu przeszkodzić w przeżyciu spotkania z Bogiem.

Reklama